Knit Pro Deluxe cserélhető tűvéges kötőtűszett

A Knit Pro deluxe szettel szinte minden kötőtű létrehozható amelyre valaha szükséged lesz: 8 pár tűvéget 2 különböző damillal kombinálhatsz.

2 db raktáron

Ár és megrendelés

16 500 Ft ÁFÁ-val

Regisztrálj vagy lépj be, és a kívánságlistádra is teheted ezt a terméket!

Symfonie Deluxe szett

A szett tartalma:

8 pár tűvég: 3,50mm,4mm, 4,5mm, 5,0mm, 5,5mm, 6,0mm, 7,0mm, 8,0mm

4 damil: 60, 80, 100, 120 cm hosszú

8 damil végzáró

4 kulcs a damil rögzítéséhez

átlátszó műanyag tok


A Knit pro cserélhető tűvéges körkötőtűk egy pár tűvégből és egy damilból állnak. A tűvéget a damilra rácsavarozzuk, megszorítjuk, és normál körkötőtűként használjuk. Amikor más méretű damilra vagy más vastagságú tűre van szükség, szétcsavarjuk. a megfelelő darabot kicseréljük és máris új tűvel dolgozhatunk. A damilok 6 hosszúságban (40-150 cm), a tűvégek 12 méretben (3 - 15 mm) kaphatóak, így bármely tű-damil kombinációt létrehozhatunk. (Sőt! Az összekötő elemmel több damilt összekötve akár három méteres vagy más egyedi hosszúságú tűt is létrehozhatunk!)

 

 

A gyönyörű színezett fa erős és sima felületű, mégis könnyű, így kezdők is könnyedén használhatják.

A damillal való összeköttetés szinte észrevétlen.

A fa tűfelülettel a legfinomabb alapanyagok, mint az angora és mohair is könnyebben kezelhetők.

A fa melegsége miatt kevésbé fáradnak el a kezek, nem von el hőt az ujjaktól.


Gyártók

Hírlevél

Iratkozz fel a hírlevelünkre, és rendszeresen értesítünk újdonságainkról, és csak hírlevél olvasóknak szóló kedvezményeinkről.